وکیل حقوقی طلاق موسسه رامش
وکیل طلاق

وکیل طلاق و جدایی

امروزه عوامل بسیاری از جمله اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و … باعث افزایش آمار جدایی و طلاق شده است.  امر طلاق بعنوان آخرین راه حل در پایان دادن به مشکلات زناشویی به میان می­آید.

از آنجایی که پرونده طلاق یکی از بیشترین آمار دعاوی حقوقی را دارد، پس داشتن یک وکیل با تجربه در قوانین طلاق و جدایی بسیار اهمیت دارد. چرا‌که بیشترین عامل سخت شدن فرایند جدایی و طولانی شدن روند پرونده طلاق، نداشتن آگاهی و بی‌اطلاع بودن از قوانین توسط طرفین دعوا می‌باشد.

چه بسا که با رفتار نادرست، باعث بوجود آمدن مشکلات بیشتر و طولانی‌­تر شدن روند دادخواست طلاق شوند. بنابراین افراد بدنبال وکلای ماهری هستند که با داشتن اطلاع از قوانین مربوط به طلاق از جمله نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزندان ( درصورت داشتن فرزند) و …  مراحل قضایی را سریع تر پیش ببرند. بدین وسیله ناراحتی و مشکلات روحی کمتری برای زوجین در خصوص اقدام و پیگیری پرونده طلاق، بوجود خواهد­آمد.

اخذ وکیل طلاق با رامش

برای دریافت مشاوره در زمینه طلاق می توانید با تیم حقوقی رامش تماس بگیرید.

447763514494 +

وکیل طلاق چه کارهایی را انجام می­دهد؟

مراحل جدایی و طلاق از طریق مراجعه به وکیل به شرح زیر است:

 • مشاوره وکیل با موکل برای تعیین نوع طلاق (توافقی یا غیرتوافقی) با توجه به شرایط موکل و مدارک موجود
 • اعلام هزینه دادرسی و حق‌الوکاله خود به موکل
 • جمع‌آوری مدارک و مستندات لازم برای ارائه به دادگاه خانواده
 • تنظیم دادخواست طلاق و ارائه آن به دادگاه خانواده همراه با مدارک و مستندات
 • پیگیری ابلاغ دادخواست به طرف مقابل از سوی دادگاه
 • حضور فعال وکیل و موکل در جلسه دادگاه برای طرح موضوع و دفاع از حقوق موکل (البته گاهی طرفین تمایلی به حضور در جلسات دادگاه و مواجه با هم ندارند.  در اینصورت وکیل می‌تواند با وکالت نامه­‌ای که از موکل دریافت می­‌کند، بدون حضور موکل، مراحل دادگاه را پیش ببرد.)
 • صدور حکم طلاق توسط دادگاه و ابلاغ آن توسط وکیل به طرفین
 • پیگیری اجرای حکم طلاق و ثبت آن در سازمان ثبت احوال
 • انجام مراحل اجرایی و اداری پس از جدایی و طلاق مانند تقسیم اموال و حضانت فرزندان با هماهنگی و مشاوره­‌ی وکیل
 • دریافت گواهی عدم امکان سازش از دادگاه خانواده توسط وکیل برای موکل

مزایای داشتن وکیل حقوقی

عدم حضور موکل
balanceعدم نیاز به حضور موکل در دادگاه
صرفه جویی
balanceصرفه جویی در زمان و هزینه
جلوگیری از تنش
balanceجلوگیری از تنش و درگیری‌های بیشتر

چگونه یک وکیل طلاق خوب انتخاب کنیم؟

در این قسمت  سعی داریم به شما کمک کنیم تا بتوانید براساس شرایط خود انتخاب بهتری داشته باشید. در ابتدا می­‌توانید به وکلایی که سابقه­‌های موفقیت آمیز در امر پرونده طلاق دارند و در این خصوص دارای شهرت می­‌باشند، مراجعه کنید.

 • سرعت و دقت عمل وکیل در پیگیری­‌های حقوقی و انجام کارهای اداری مربوط به پرونده نیز در تسریع امور فرایند جدایی و طلاق بسیار حائز اهمیت است.
بهترین وکیل طلاق در رامش
 • وکیل شما حتماً باید تجربه و تخصص کافی در قوانین و مقررات مربوط به پرونده جدایی و طلاق را داشته باشد. همچنین آشنایی کامل با فرایند رسیدگی به دعاوی خانواده را داشته باشد تا بتواند با ارائه مستندات و مدارک موجود، بخوبی از حقوق شما به عنوان موکل، دفاع کند.
 • وکیل انتخابی شما باید مهارت بالایی در حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات طرفین داشته باشد تا بتواند تنش‌­ها را کاهش دهد و روند اجرای این دادخواست را کوتاه‌تر کند. در اینجا باید متذکر شویم که صداقت و تعهد وکیل نیز بسیار مهم می‌­باشد و در کلیه مراحل پرونده به منافع شما متعد باشد.
 • وکیل مورد نظر شما در امر جدایی باید کاملاً در دسترس باشد. در کلیه مراحل، پاسخگوی شما باشد و بدرستی شما را از روند اجرای پرونده و نحوه رسیدگی به آن مطلع کند.

وکیل با تخصص و مهارت کافی می‌تواند گامی به سوی موفقیت در دعاوی حقوقی طلاق باشد.

آیا برای جدایی و طلاق حتماً باید وکیل اختیار کنیم؟

از آنجایی که مبحث حقوقی طلاق فرایند بسیار پیچیده و طولانی دارد، پس فرد باید کاملاً به قوانین آن آشنا باشد. در زمینه دادگاه خانواده بخصوص پرونده طلاق، تخصص و مهارت کافی را داشته باشد تا بتواند مسیر پرونده را بدرستی و با طی زمان کمتری به سمت اجرای صحیح آن با حفظ منافع خود، پیش ببرد.

وکیل طلاق با تکیه بر دانش و تجارب خود می­‌تواند اطلاعات درست و دقیقی در مورد جدیدترین و بروزترین قوانین مربوط به طلاق و حقوق خانواده به شما ارائه کند.  حقوق و تعهدات شما و شریک زندگی شما، مسائل مالی و تقسیم اموال، حضانت و نگهداری فرزندان، نفقه و سایر موارد مرتبط با طلاق از جمله این موارد هستند.

گاهی نیز وضعیت این پرونده حقوقی ممکن است بسیار پیچیده­‌تر از حد معمول باشد. مثلاً ازدواج شما با فردی خارجی باشد و یا همسر شما دارای اموال در کشور دیگری باشد. در اینصورت شما به یک وکیل متخصص و کاملاً حرفه­‌ای در این امور نیاز خواهید داشت.

تسهیل فرایند طلاق با وکیل طلاق

آیا به دنبال وکیلی هستید که بتواند به شما در مسائل طلاق در انگلیس کمک کند؟

با ما تماس بگیرید! در شرایطی که در تلاش برای دریافت طلاق ایرانی در انگلیس هستید، وکیلی با تخصص و تجربه لازم برای کمک به شما ضروری است. ما با دارا بودن دانش عمیقی از سیستم حقوقی هر دو کشور و تجربه‌ی گسترده در ارائه خدمات حقوقی، به شما در مواجهه با چالش‌های یک پرونده طلاق بین زوجین ایرانی در انگلیس، کمک خواهیم کرد.

اگر نیازمند مشاوره حقوقی درباره‌ی مراتب قانونی و ضوابط طلاق در انگلیس هستید، ما آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شما هستیم. برخی از خدماتی که ما ارائه می‌دهیم شامل مشاوره درخصوص نحوه‌ی تهیه قرارداد طلاق، توافق بر سر نفقه و نیز تقسیم منافع مالی می‌شود. ما به اهمیت هر پرونده بطور خصوصی و جداگانه توجه می‌کنیم . با اولویت قرار دادن نیازهای شما در حین رسیدگی به قضیه، سعی می‌کنیم تا به وقتی که پرونده به پایان برسد، شما به حقوق خود راضی باشید.

اعتماد شما اولویت ماست. ما متعهد هستیم تا با انجام کار با دقت و حسن نیت، به شما کمک کنیم تا از روند پرونده طلاق خود بهترین نتیجه‌ی ممکن را به دست آورید. برای دریافت مشاوره رایگان، لطفا با ما تماس بگیرید. وکیل حقوقی مخصوص طلاق ایرانی در انگلیس برای همراهی با شما آماده ‌است.

keyboard_arrow_up