وکیل مهاجرت موسسه حقوقی مهاجرتی رامش

وکیل مهاجرتی

چرا داشتن یک وکیل مهاجرتی برای مهاجرت ضروری است؟

داشتن یک وکیل متخصص مهاجرت می‌تواند برای شما در تحقق رویاهایتان به عنوان مهاجر بسیار مفید و اثرگذار باشد. شما برای مهاجرت برای اولین بار به کشوری که هیچ اطلاعاتی درباره‌ی قوانین، مسیر رسیدن به مقصد، هزینه‌ها، چالش‌های راه و…. ندارید، حتما به یک راهنمای آگاه و حرفه‌ای نیاز پیدا خواهید کرد. چه کسی بهتر از یک وکیل قانونی مهاجرت بین المللی که به تمام قلق و فوت و فن‌های مسیر آشنا است و می‌تواند به بهترین نحو شما را با شیوه کار همگام سازد.

وکیل مهاجرت بین المللی چه کسی است؟

 وکیل مهاجرتی، فردی است با تجربه و متخصص که با مسائل حقوقی و قضایی کاملا آگاهی داشته و به مشاوره دادن به متقاضیان مشاوره در رابطه با مهاجرت بین المللی می‌پردازد. وی با گرفتن وکالت از موکل خود، تمام امور اداری، حقوقی و دادگاهی موکلش را رسیدگی و پیگیری می‌کند.

یک وکیل مهاجرتی از طریق تعامل با سفیران خارجی اطلاعات جامعی در مورد قوانین کشور‌های خارجی بدست می‌آورد. با توجه به اینکه هر سال قوانین کشورها تغییر می‌کند، این فرد با دانستن آخرین تغییرات قوانین در کشورها سعی می‌کند تا بهترین و آسان‌ترین راه را برای موکل خود پیدا کند.

مهاجرت به لندن

متقاضیان برای مهاجرت به هر کشوری باید مدارکی را ارائه دهند و سپس ویزای آن کشور را (به غیر از کشورهایی که نیاز به ویزا ندارند) دریافت کنند. این پروسه را وکیل مهاجرتی با دانش و آگاهی خود برای صرف جویی در هزینه و وقت شما انجام می‌دهد.

وظایف وکیل مهاجرتی برجسته

چطور می‌توانیم یک وکیل مهاجرتی شایسته و قابل اعتماد پیدا کنیم؟

پیش از هر چیزی برای پیدا کردن یک وکیل مهاجرتی ماهر و قابل اعتماد می‌بایست به خوبی تحقیق کنید. موفقیت‌های آنها در پرونده‌های مهاجرتی مختلف قبلیشان را ببینید. با موکل‌های قبلی آنها صحبت کنید و میزان رضایتشان را بسنجید.

به موسسات و دفاتر مهاجرتی سر بزنید زیرا در بیشتر این موسسات، وکیل‌های قانونی که به امور مربوط به مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و… آشنا هستند، فعالیت می‌کنند.یکی از راه‌های آشنایی بیشتر با وکیل مهاجرتی، می‌تواند این باشد که ابتدا یک وقت مشاوره با آن وکیل بگیرید و بعد از شناسایی کارکرد وی، تصمیم گیری کنید.

وکیل مهاجرتی باید دلسوز و مسئولیت پذیر باشد و تمام امور اداری مربوط به مهاجرت و پذیرش را مرتب پیگیری کند. فردی که صادقانه و بدون فریب دادن، کارها را پیش بگیرد و یا تضمین صددرصد ندهد زیرا قوانین پیوسته در حال تغییر هستند.در نهایت شما باید به دنبال وکلایی باشید که:

 • دارای مجوز رسمی از نهادهای مربوطه هستند.
 • تجربه کافی در زمینه مهاجرت دارند.
 • در زمینه مهاجرت به کشور مقصد شما تخصص دارند.

ما به شما عزیزان این نوید را می‌دهیم که بهترین و حرفه‌ای‌ترین مشاوران و وکلای حقوقی و مهاجرتی را در مجموعه حقوقی و مهاجرتی رامش گرد هم آورده‌ایم تا یاری‌رسان شما در امر مهاجرت به انگلستان باشند.

جهت مشاوره بیشتر در زمینه امور بین الملل و مهاجرت با متخصصان رامش تماس بگیرید.                447763514494+  ،  09912061609

تیم حرفه‌ای رامش: راهنمای ایده‌آل شما برای مهاجرت

آیا به دنبال وکیلی هستید که در مهاجرت همکاری کند؟ آیا نیاز به یک تیم قوی و حرفه ای دارید که به شما در فرآیند مهاجرت کمک کند؟ اگر پاسخ شما بله است، تیم رامش با سال‌ها تجربه در حوزه وکالت مهاجرتی در خدمت شماست!

ما در تیم رامش به ارائه خدمات مهاجرتی حرفه ای با رویکرد قانونی و بی خطر متمرکز هستیم. مهاجرت به یک کشور جدید به خودی خود یک مرحله پر مشقت و دشوار است و ما با تکیه بر تجربه خود به شما کمک می‌کنیم تا این فرآیند را به سادگی و بدون استرس تجربه کنید.

رامش راهنمای شما در مهاجرت

در تیم رامش، ما به شما اطمینان می دهیم که همه فرآیند ها به شکلی شفاف و روشن برای شما توضیح داده می شود. وکلای مهاجرتی رامش  به شما راهنمایی های لازم را می‌دهند تا اطمینان حاصل کنید که دارای شرایط لازم برای ادامه مراحل مهاجرت به انگلستان هستید. ما به متقاضیان به شکل قانونی و شفاف خدمات ماهرانه و حرفه ای اعطا می‌کنیم. ما با ارائه استدلال‌های قانونی مناسب، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا از رد درخواست شما جلوگیری شود.

تیم مهاجرتی رامش با اطلاع کامل از قوانین و مقررات کشور مقصد در مورد ویزای مناسب، مستندات لازم، اقدامات مورد نیاز و مسائل مالی مشاوره کامل و جامعی به شما ارائه می‌دهد. موسسه رامش در زمینه های زیر خدمات ارائه می‌دهد:

وکیل حقوقی مهاجرت

مزایای داشتن یک وکیل مهاجرت در مراحل پیشرفته مهاجرت شما

داشتن یک وکیل حقوقی مهاجرت به شما این امکان را می‌دهد تا در مسیر مهاجرت، شما به ساده ترین شکل و بسیار سریع تر، فرآیند پیش رویتان را انجام دهید. در ادامه مواردی از مزایای داشتن یک وکیل حقوقی مهاجرت را برایتان نام می‌بریم.

 • وکلای مهاجرتی باعث می‌شوند کاملا‌ با فرآیند قبل و بعد مهاجرت آشنا شوید.
 • به شما در انتخاب ویزا متناسب با نیازهایتان کمک می‌کنند. وکیل متخصص مهاجرت می‌تواند براساس مهارت‌ها، تحصیلات و تجربیات شما، مناسب‌ترین ویزا را برای شما تعیین کند.
 • یک وکیل مهاجرت حرفه‌ای باید به شما درک بهتری از متون و قوانین کاری که در فرآیند کسب ویزای موردنظرتان نیاز دارید، بدهد. همچنین راهنمایی لازم را در اخذ آن ارائه کند.
 • اطلاعات کافی در زمینه امور فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری در کشور مقصد را در اختیار شما می‌گذارند.
 • فرآیند مهاجرت را برای شما سریع‌تر و آسان‌تر می‌کنند و در عوض هزینه‌های ناشی از عدم آگاهی شما را در مراحل پیش رو کاهش می‌دهند.
 • در طول پروسه، خیالتان راحت خواهد بود و استرس شما را کاهش می‌دهد زیرا مسیر کاملاً قانونی است.

چالش‌های مهاجرت بدون وکیل

همانطور که در متن بالا به طور مفصل توضیح داده شد، داشتن یک وکیل مهاجرت باتجربه و متخصص می‌تواند مزایای بسیاری برای متقاضیان مهاجرت به ارمغان بیاورد. با این حال، برخی از افراد ممکن است به دلایل مختلف مانند محدودیت‌های مالی، عدم آگاهی از مزایای وکیل مهاجرت یا تمایل به انجام امور به صورت مستقل، تصمیم به مهاجرت بدون وکیل بگیرند. در حالی که مهاجرت بدون وکیل در برخی موارد امکان‌پذیر است، اما این امر با چالش‌های متعددی همراه است که در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم:

1. پیچیدگی قوانین مهاجرت:

قوانین مهاجرت هر کشور پیچیده و در حال تغییر هستند. درک کامل این قوانین و یافتن مسیر درست برای مهاجرت بدون داشتن تخصص و تجربه کافی می‌تواند بسیار دشوار باشد.

2. جمع‌آوری مدارک:

برای درخواست ویزا یا مجوز اقامت، باید مدارک متعددی را جمع‌آوری و ارائه کنید. این مدارک باید به طور کامل و دقیق آماده شوند و در صورت وجود هرگونه نقص یا اشتباهی، درخواست شما ممکن است رد شود.

چالش های مهاجرت بدون وکیل

3. مصاحبه با مقامات مهاجرت:

در بسیاری از موارد، متقاضیان مهاجرت باید در مصاحبه‌ای با مقامات مهاجرت شرکت کنند. این مصاحبه می‌تواند چالش‌برانگیز باشد، به خصوص اگر به زبان کشور مقصد مسلط نباشید یا با فرآیند مصاحبه آشنا نباشید.

4. ریسک رد شدن درخواست:

احتمال رد شدن درخواست مهاجرت بدون وکیل بیشتر از زمانی است که از یک وکیل متخصص کمک بگیرید. دلیل این امر این است که وکلای مهاجرت با قوانین و مقررات مربوطه به طور کامل آشنا هستند و می‌توانند به شما کمک کنند تا از اشتباهات رایج جلوگیری کنید و شانس موفقیت خود را افزایش دهید.

5. اتلاف وقت و هزینه:

مهاجرت بدون وکیل می‌تواند زمان‌بر و پرهزینه باشد. شما مجبورید وقت زیادی را صرف تحقیق، جمع‌آوری مدارک و آماده شدن برای مصاحبه کنید. همچنین ممکن است به دلیل اشتباهات خود مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی شوید.

سیاست‌های مهاجرتی انگلیس

سیاست‌های مهاجرتی انگلیس به طور مرتب در حال تغییر و تحول است. بنابراین با داشتن یک وکیل مهاجرتی معتبر و متخصص، پرونده اخذ ویزا و اقامت خود را بدون نقص پیش ببرید. ما در مجموعه حقوقی و مهاجرتی رامش منتظر شما هستیم. همانطور که گفتیم دولت انگلیس در تلاش است تا سیاست‌ها و تصمیماتی را اتخاذ کند که به کاهش تعداد مهاجران غیرقانونی، ایجاد امنیت بیشتر در مرزهای انگلیس و همچنین جذب مهاجران قانونی واجد شرایط کمک کند. سیاست‌های مهاجرتی انگلیس برای مهاجران قانونی شامل طیف گسترده‌ای از ویزا و مجوزهای اقامت است که بر اساس اهداف و شرایط فردی مهاجران صادر می‌شود.

سیاست های مهاجرتی انگلستان با رامش

برخی از رایج‌ترین انواع ویزاها و مجوزهای اقامت برای مهاجران قانونی در انگلیس عبارتند از:

برخی از مهم ترین سیاست‌های مهاجرتی انگلیس در جهت کاهش مهاجرت غیرقانونی عبارتند از:

 •  افزایش بودجه کنترل مرزها
 •  اخراج اجباری پناهجویان به کشور مبدأ
 • انتقال مهاجران غیرقانونی به کشور ثالث
keyboard_arrow_up