درباره ما

تیم مهاجرتی رامش

قطعا مهاجرت یکی از سخت ترین تصمیمات هر فرد می باشد. جدای از مشکلات مربوطه در کشور مقصد، پیدا کردن راه مناسب و امن برای مهاجرت، بسیار ریسک پذیر است. اما اگر این امر طبق یک روند برنامه ریزی شده باشد قطعاً با موفقیت می توان این مسیر را طی نمود ما در تیم مهاجرتی رامش سعی بر این داریم که با برنامه ریزی های دقیق نقش مهمی را در موفقیت شما در این زمینه ایفا کنیم.

ما با همکاری وکلای مجرب و خبره ایرانی و انگلیسی در کشور انگلستان بروزترین و دقیق‌ترین اخبار و اطلاعات قانونی مربوط به مهاجرت کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری ، ثبت شرکت و … این کشور را در اختیار داریم. همچنین ما در تلاش هستیم تا خدمات مشاوره‌ای خود را برای شما عزیزان بر اساس آخرین اصلاحات قانونی ارائه دهیم.
در موسسه حقوقی و مهاجرتی رامش با ارائه ی مشاوره‌ به افرادی که قصد مهاجرت به روش‌های گوناگون (از جمله مهاجرت کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، خرید ملک و …) دارند مناسب‌ترین روش را برایشان در نظر می‌گیریم. سپس قدم‌به‌قدم در کنار شما عزیزان هستیم.

درباره ما رامش

در مسیر آرزوهایتان کنار شما هستیم.

 

تکمیل فرم مشاوره

about us

تیم حقوقی رامش

مسائل حقوقی از جمله مواردی است که در هر جای زمین باشید ممکن است برای شما پیش آید. چه در ایران باشید چه در انگلستان ، تیم حقوقی رامش در مسائل مختلف حقوقی از جمله موارد ثبتی، جزائی، کیفری، خانوادگی ، ملکی و … در کنار شما هستیم. در هر زمینه ای مجرب ترین وکلای حقوقی را برای ارائه ی مشاوره تخصصی به شما عزیزان، به خدمت گرفته ایم.

keyboard_arrow_up