وکیل ملکی موسسه حقوقی مهاجرتی رامش
وکیل ملکی

وکیل ملکی متخصص در انگلیس

وکیل ملکی وکیلی است که در زمینه حقوق ملکی فعالیت می‌کند و تخصص خود را بر روی وکالت در زمینه معاملات ملکی و نیز دعاوی حقوقی و کیفری و ثبتی در حوزه املاک قرار داده است. این نوع وکلا به موکلان خود در امور مربوط به خرید، فروش، اجاره، رهن و اجاره، تقسیم وراثت و سایر مسائل قانونی مربوط به املاک و مستغلات کمک و مشاوره حقوقی ارائه می‌دهند. وکلای حقوقی ملکی، نقش مشاور حقوقی را برای موکلان و مراجعین خود بر عهده دارند و در تدوین قراردادها، نظارت بر تحولات قانونی و حل اختلافات ناشی از امور ملکی به موکلین خود کمک می‌کنند.

وکیل ملکی رامش

دعاوی ملکی و نقش وکیل ملکی

در ابتدا باید بدانید که دعاوی ملکی در چه زمانی رخ می‌دهد. اگر هر یک از طرف قرار داد، در وظایف خود کوتاهی کند، اختلاف طرفین را به وجود می‌آورد. همانطور که گفته شد، دعاوی ملکی می‌توانند از انواع دعاوی حقوقی و یا کیفری و یا ثبتی باشند. از همین رو وکیل ملکی متخصص که با تمام قوانین مربوط به این حوزه آشنا باشد، اهمیت زیادی دارد.

وظیفه وکیل ملکی در چه بخش‌هایی است؟

باید بدانید که اهمیت داشتن یک وکیل در امر خرید یا فروش ملک در انگلیس، چه زمانی مهم است. در اینجا چهار مورد مهم را برای شما شرح می‌دهیم.

people_alt

مشاوره

برای معاملات و عقد قرار داد ملکی که می‌تواند شامل خرید و فروش، رهن، اجاره و از این قیبل امور باشد یک وکیل ملکی شما را با قوانین املاک انگلیس آشنا می‌کند. وکیل ملکی شما را در فرآیند خرید و فروش ملک همراهی می‌کند و در مذاکرات با طرف مقابل از حمایت وی برخوردار می‌شوید. همچنین این تضمین را به شما می‌دهد که حقوق و تعهدات شما در معاملات قراردادی رعایت شود.

edit_note

تنظیم قرارداد

قبل از هر معامله و امضا، بهتر است قرارداد را به صورت کاملا قانونی و با ضمانت اجرایی طرح کرد، چرا که پیشگیری از مشکلاتی که ممکن است به وجود بیایند بسیار مهم است و تنها یک وکیل ملکی شما را در این امر یاری می‌کند. وکیل ملکی شما را از وجود خطر و یا عدم وضوح و شفافیت در متن قرارداد مطلع می‌کند.

gavel

دعاوی و شکایات

ممکن است به هر دلیلی شکایت یا اعتراضی نسبت به ملک را داشته باشید، در جهت عکس همین موضوع ممکن است از شما نیز شکایت شود که یک وکیل شما را با قوانین و روش‌های پیشبرد راه آشنا می‌کند. در صورت بروز اختلافات وکیل ملکی می‌تواند به مشتریان خود در تعیین راه حل‌های قانونی و حل اختلافات کمک کند و یا به دادگاه‌ها مراجعه کرده و در مذاکرات شرکت کند.

receipt_long

مشکلات ثبت

باید از قانونی بودن ملک جهت اطمینان از حفظ سرمایه خود اطمینان پیدا کنید. این موضوع می‌تواند موارد مهمی مثل نام مالک اصلی، سند ملک و باطل یا سالم بودن مدارک ملک را شامل شود، که تمامی این تعاریف نیاز به بهترین وکیل ملکی در انگلیس را دارد.

در معاملات ملکی همگام با رامش با اطمینان خاطر قدم بردارید.

وکیل ملکی مؤسسه حقوقی رامش در انگلستان

447763514494 +

نقش وکیل ملکی

نقش وکیل ملکی

هرگز نقش یک وکیل ملکی متخصص را دست کم نگیرید. چرا که این افراد با قوانین آشنایی کامل دارند و همین موضوع باعث می‌شود روند خرید ملک در انگلستان با سهولت بیشتری انجام شود. بهترین وکیل ملکی در انگلیس با تغییر قوانین خرید و فروش ملک، بهترین روش‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد و از همین رو اهمیت گرفتن یک وکیل برای شما چند برابر می‌شود.

مزایای بهره‌مندی از خدمات وکیل ملکی

   1. زیاد درگیر کارهای اداری نمی‌شوید.
   2. بهترین ملک قانونی را به شما پیشنهاد می‌دهد و تحقیقات زیادی را برای بهترین ملک در نظر می‌گیرد.
   3. بهترین ملک را با توجه به شرایط مالی شما پیشنهاد می‌دهد.
   4. در صورت داشتن دریافت شرایط وام، شما را به بهترین نحو راهنمایی می‌کند.
   5. در مورد جزئیات پرداخت مالیات ملک به شما اطلاعات می‌دهد.
   6. پروسه خرید ملک را برای شما با سرعت بیشتری به سرانجام می‌رساند.

چرا وکیل ملکی موسسه رامش در انگلستان

اکثر مردم جهان برای پیشرفت در زندگی و بسته به شرایط کاری، اقتصادی، فرهنگی و تحصیلی به نقل مکان فکر می‌کنند تا زندگی بهتری را تجربه کنند. اما انتخاب بسیاری از افراد مهاجرت کاری و یا مهاجرت تحصیلی به انگلستان است. چرا که این کشور اقتصاد بسیار پویایی را دارا است. در کنار این اقتصاد عالی، آب‌وهوا و وجود امکانات پیشرفته همچون حمل و نقل، سطح بالای زندگی و بهترین شرایط تحصیل، چندان بی تاثیر نیست!

اما اگر برای مهاجرت انگلیس را انتخاب کرده‌اید باید بگوییم که شرط اول خانه‌دار شدن در انگلیس، در گرو تمکن مالی شما است. اما برای این کار به هیچ عنوان دست از تحقیق نکشید، چرا که فرصت‌های زیادی پیش روی شما خواهد بود. برای خرید ملک در انگلستان، متخصصین رامش همراه شما خواهند بود، تا بهترین تجربه از خرید ملک در یکی از بهترین نقاط جهان، “انگلستان” را داشته باشید.

چرا وکیل ملکی رامش

تیم تخصصی رامش با حفظ امانت و صداقت در کلیه امور، شما را در تجربه بهترین راه مهاجرت و خانه‌دار شدن در انگلیس راهنمایی می‌کند. تا با کم‌ و کاستی‌های راه به خوبی آشنا شوید و بهترین نتیجه را از مهاجرت آسان به انگلستان دریافت کنید.

keyboard_arrow_up