هزینه‌های مهاجرت به انگلستان

هزینه های مهاجرت به انگلیس

در مسیر مهاجرت، سوالات بسیار زیادی برای شما به وجود می‌آید، که برای دریافت پاسخ این سوالات و بهترین راه‌های مهاجرت، تحقیق و ارزیابی بسیاری می‌کنید. با توجه به ارزش بالای پول ملی انگلیس، یعنی پوند، بسیاری از افراد کم هزینه‌ترین راه را برای ورود به این کشور انتخاب می‌کنند. شرایط ورود به این کشور، برای هر کس متفاوت است، تفاوت روش‎ها و هزینه‌های مهاجرت به انگلستان، برای شما گفته خواهد شد.

تقسیم بندی هزینه‌های مهاجرت به انگلستان

به طور کلی هر شخص بر اساس هدف کاری، تحصیلات، تجربه زندگی بهتر، درآمد و پیشرفت بیشتر مهاجرت می‌کند. حال برای شما تمامی هزینه‌های جانبی را نیز محاسبه می‌کنیم.

هزینه مهاجرت به انگلستان با رامش

هزینه‌های ترجمه مدارک

ترجمه مدارک از مهم‌ترین اقدامات اولیه مهاجرت است. هزینه‌ها بر اساس نوع مهاجرت تفاوت دارد، چرا که مدارک تحصیل و مدارک کار با هم بسیار تفاوت دارند.

هزینه مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

این روش بسیار کارآمد است و با دریافت ویزای دانشجویی، به راحتی می‌توانید مهاجرت آسان به انگلستان را داشته باشید. اما باید دید که از نظر هزینه، چگونه این مهاجرت ارزیابی می‌شود. در ابتدا باید بدانید که 370 پوند را باید برای تاییدیه گرفتن از دانشگاه هزینه کنید.

چند فاکتور مهم در مهاجرت دانشجویی و مهاجرت تحصیلی به انگلستان از اهمیت بالایی برخوردار است که به شرح زیر توصیف می‌شود.

1.شهریه دانشگاه

شهریه‎ دانشگاه‌های انگلستان به دو بخش تحصیل در دروه کارشناسی و تکمیلی تقسیم می‌شود. شهریه تکمیلی به معنای تحصیل در رشته‌های بالاتر از لیسانس است.

شهریه دانشگاه‌های انگلستان به شرح جدول زیر است.

هزینه تحصیلی کارشناسی و تکمیلی دانشگاه های انگلستان

2.زندگی دانشجویی در انگلستان

باید دید که یک دانشجو در انگلستان به چه چیزهایی نیاز دارد و چقدر برای زندگی روزمره هزینه می‌کند.

3.توان مالی

توان مالی یا تمکن مالی، یک معیار برای مهاجرت به انگلستان است که به دولت انگلستان نشان می‌دهد که شما توانایی پرداخت هزینه‌های زندگی در مدت زمان حضور اولیه در این کشور را دارید. این هزینه نسبت به هر شهر، متفاوت است و در لندن بهای بیشتری را دارد. تمکن مالی برای دانشجوها به این شرح است و باید به سفارت انگلستان ارائه داده شود.

4.آزاد سازی مدرک تحصیلی

یکی از دغدغه‌های مهم دانشجویان برای مهاجرت، به دست داشتن مدرک تحصیلی است. بهای آزاد کردن مدرک به نسبت سطح تحصیلات، هزینه‌های متفاوتی را دارد.

در صورت دارا بودن مدرک تحصیلی در رشته‌های علوم پایه با داشتن مدرک لیسانس، چیزی در حدود 7 میلیون تومان را باید برای آزادسازی پرداخت کرد. در صورت داشتن مدرک‌هایی بالاتر از لیسانس، باید حدود 13 میلیون تومان پرداخت شود و در صورت داشتن مدرک دکتری تا 23 میلیون تومان جهت آزادسازی اخذ می‌شود.

5.ترجمه مدارک تحصیلی

نرخ ترجمه مدارک تحصیلی نیز، نسبت به هر دارالترجمه، تفاوت‌های خاص خودش را دارد.

6.هزینه‌های حمل و نقل

قطعا یکی از قسمت‌ها که برای دانشجو هزینه‌بردار است، تهیه بلیط و رفتن به کشور انگلستان است. معمولا چیزی بین 8 تا 40 میلیون تومان در سال 2023 برای هر فرد هزینه برمی‌دارد، البته میانگین این قیمت‌ها چیزی در حدود 20 میلیون تومان است.

مهاجرت از طریق ویزای کارگر ماهر

Skilled Worker که به کارگر با مهارت معروف است، از جمله روش‌هایی برای دریافت ویزای انگلستان است، اما باید دید که در این روش، چقدر باید هزینه بشود.

 در نظر داشته باشید که این روش، ارزان‌ترین راه رسیدن به انگلستان است.

1.تمکن مالی

با توجه به توضیحاتی که در موضوعات قبل به شما دادیم، برای دریافت مجوز تمکن مالی، باید به مدت یک ماه، چیزی در حدود 1300 پوند را در یک بانک سپرده گذاشت.

2.ترجمه مدارک و رزومه کاری

برای دریافت ویزای کاری، مهم‌ترین مدارکی که نیاز به ترجمه دارد، میزان سابقه بیمه، گواهی‌های اشتغال به کار و گواهی تمکن مالی است.

3.هزینه مالیات

اصولا در تمام کشورهای توسعه یافته، مالیات برای تمامی قشرها اعمال می‌شود تا بهترین نتیجه در حقوق شهروندی به وجود بیاید. با حداکثر درآمد سالانه 5200 پوند در ماه، 20% از درآمد سالانه شما جهت مالیات اخذ می‌شود.

هزینه مهاجرت به انگلستان 11

 هزینه مهاجرت به انگلیس با ویزای استارت‌آپ

ویزای استارت‌آپ نیز مثل ویزای کار، نیاز به گذاشتن 1300 پوند به مدت 30 روز در بانک را دارد و باید قبل از درخواست ویزا، صورت حساب را ارائه کنید.

قبل از ویزای استارت‌آپ ویزای سرمایه‌گذاری در انگلستان یک روش مناسب برای دریافت اقامت دائم بود. البته این روش فقط برای افراد ثروتمند در دسترس بود، چرا که باید چیزی در حدود 5 میلیون پوند را سرمایه گذاری می‌کردند و پس از 3 سال اقامت دائم به ان سرمایه‌گذاران اعطا می‌شد. در حالت دوم، با سرمایه‌گذاری 10 میلیون پوند، پس از گذشت 2 سال به فرد اقامت دائم داده می‌شد.

دریافت ویزا با خرید ملک و هزینه‌های آن

باید بدانید که با خرید ملک، شما ویزای انگلستان را کسب نمی‌کنید و ملک تنها به عنوان یک تسهیل دهنده عمل می‌کند. همچنین باید بدانید که هزینه خرید هر متر آپارتمان در مرکز لندن، چیزی در حدود 500 دلار برای شما هزینه دارد.

دریافت ویزای ازدواج و برآورد هزینه‌های آن

پس ازدواج با فرد بریتانیایی و یا شخص دارای اقامت دائم انگلستان، می‌توانید برای دریافت ویزای ازدواج اقدام کنید، که برای داخل و خارج از انگلستان، متغیرهایی را دارد. اگر خارج از انگلستان تقاضای ویزا داده شود، چیزی در حدود 1500 پوند را باید برای دریافت ویزا پرداخت کرد. در صورتی که این درخواست از خود انگلستان داده شود، بهای 1050 پوندی را باید بپردازید.

کلام اخر

انگلستان یک چشم‌انداز و هدف برای بسیاری از افراد است، اما باید راه‌ها و جزئیات مهاجرت به این کشور را بدانید تا بهترین نتیجه را از مهاجرت به دست آورید. بهترین فرصت برای دانشجوها قطعا مهاجرت با تحصیل است. اما اگر فردی، دارای توانایی کاری بالا هستید، قطعا به شما ویزای کاری را پیشنهاد می‌دهیم.

در صورت داشتن سوال و یا نیاز به دانستن جزئیات بیشتر در جهت مهاجرت به انگلستان، با موسسه حقوقی و مهاجرتی رامش در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up