فرصت های شغلی مورد نیاز کشور انگلستان

مهارت های شغلی مورد نیاز برای مهاجرت به انگلستان

کشور انگلستان که در شمال غرب اروپا واقع شده، جزء بزرگترین ایالت بریتانیا است که تاریخچه‌­ی طولانی دارد. این کشور به عنوان قطب اقتصاد بریتانیا شناخته شده که در دنیا جزء 5 کشور برتر و قدرتمند در حوزه اقتصاد بوده است.

انگلستان از نظر فرهنگ، هنر، علم و فلسفه جزء قدیمی ترین کشورهای دنیاست. به همین دلیل متقاضیان زیادی از سراسر جهان سالانه برای گرفتن ویزای کار و دریافت جاب آفر به انگلستان اقدام کرده و به یکی از پیشرفته ترین کشورهای دنیا و قلب تمدن جهان سفر و مهاجرت می‌کنند.

مشاغل مورد نیاز انگلستان

انگلستان در حالت کلی برای تامین نیروی کاری خود، مشاغلی را که نیاز به مهارت های تخصصی و فنی بالایی دارد، مانند مشاغل مهندسی، فنی حرفه ای و مراقبتی پذیرش می‌کند. همچنین مشاغلی که با فناوری و IT سر و کار دارند نیز شانس بیشتری در دریافت پذیرش این کشور دارند. در ادامه با تمام مهارت‌ها و مشاغل مورد نیاز انگلستان آشنا خواهیم شد.

پزشکی

پزشکی درمانی

سیستم مدیریت پزشکی در کشور انگلستان برای حوزه های بهداشتی و درمانی مطلوب و متخصص اهمیت زیادی قائل می‌باشد. به همین دلیل، یکی از هدف های اصلی انگلستان جذب پزشکان ماهر و متخصص می‌باشد. موارد زیر از جمله مشاغل مورد نیاز انگلستان است:

 • داروسازان
 • دندانپزشکی
 • متخصص بیهوشی
 • روانپزشک
 • جراح
 • متخصص خون
 • چشم پزشک
 • متخصص داخلی
 • پزشک سالمندان
 • متخصص اطفال
مهندسی

مشاغل مهندسی

مشاغل مهندسی در صنعت انگلستان اهمیت بسیار زیادی دارند و فرصت های شغلی زیادی در این حوزه وجود دارند. البته نیاز به نیروی متخصص و کار بلد مدنظر می‌باشد. همچنین در حوزه‌ی مهندسی کامپیوتر متقاضیان زیادی وجود دارد. پر تقاضاترین مشاغل حوزه مهندسی که انگلستان به آنها نیاز دارد:

 • مهندسی هوافضا
 • مهندسی حمل و نقل
 • مهندسی آی تی
 • مهندسی کامپیوتر
 • مهندسی برق
 • مهندسی آکوستیک
 • مهندسی متالوژی
 • مهندسی پروژه
 • مهندسی ترافیک
 • مهندسی تکنولوژی غذایی

پرتقاضاترین مشاغل انگلستان

مشاغلی که در زیر برای شما نام می‌بریم جزء پرتقاضاترین مشاغل برای دریافت جاب آفر و یا پیشنهاد کاری در کشور انگلیس هستند. که با داشتن مدرک و تخصص در این حوزه ها شانس پذیرش شما در انگلستان بالا می‌رود.

نمونه هایی از مشاغل پرتقاضای انگلستان:

بازاریابی

در دنیای امروز، یکی از مهمترین اقدامات لازم برای پیشرفت کسب و کارها، بازاریابی است. بازاریابی در هر حوزه‌ای با استراتژی و برنامه‌ریزی‌های مناسب، سرعت کسب و کارها را افزایش می‌دهد و به کسب و کار ها اعتبار و هویت می‌بخشد که اینکار باعث علاقه‌ی کارفرما به این شغل می‌شود.

حسابداری

با توجه به این که هر کسب و کار کوچک و بزرگی نیاز به ساماندهی امور مالی شرکت و کسب و کارشان دارند، شغل های حسابداری نیز جزو پرتقاضاترین مشاغل می‌باشد.

پرستاری

با توجه به وجود بحران های بهداشتی در دنیا تقاضای پذیرش در این حوزه نیز بسیار بالا است.

امنیت سایبری

همانگونه که کسب و کار در اینترنت بسیار مهم و حیاتی است به همان صورت هم حفظ امنیت در این فضا حائز اهمیت است.

فرصت شغلی برای انگلیس با رامش

پردرآمدترین مشاغل انگلستان

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای مهاجرت میزان درآمد، وضعیت کسب و کار، مالیات بر درآمد و نرخ بیکاری می‌باشد. با اینکه میزان درآمد در هر شغلی بستگی به سابقه کار، میزان تحصیل، تخصص فرد و سن دارد، اما بطور کلی کشور انگلستان جزء گرانترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود. در ادامه با برخی از فرصت‌های شغلی پردرآمد انگلستان آشنا می‌شویم:

پزشک و جراح

شاخه های پزشکی و جراحی جزء پرخطرترین مشاغل هستند. زیرا به سطح دانش و مهارت بسیار بالایی نیاز دارند؛ پس با این حساب جزء پردرآمدترین مشاغل محسوب می‌شوند.

مدیر بازاریابی

همانطور که گفتیم هر کسب و کاری نیاز به یک استراتژی کارآمد برای پیشرفت و شناخته شدن دارد. که با در نظر گرفتن تقاضای زیاد این حوزه شغلی، یکی از پردرآمدترین مشاغل می‌با‌شد.

وکیل

وکیلان یا مشاوران حقوقی با گرفتن وکالت از موکلان خود برای حل و فصل امور حقوقی و کیفری اشخاص در مراجع قانونی حضور پیدا میکنند. وکالت نه تنها در انگلستان بلکه در کل دنیا جزء پردرآمدترین مشاغل است. برای آنکه در این حوزه فعالیت کنید، ابتدا باید یک دوره ی دو ساله کارآموزی بگذرانید و مدرک کارشناسی ارشد داشته باشید.

خلبان و مهندس هواپیما

این شغل به دو دسته تقسیم میشود:

 • مهندس هواپیما که وظیفه‌ی بررسی وضعیت وسایل هواپیما را بر عهده دارد.
 • خلبان تحصیل کرده.

در این دو حوزه مسئولیت های سنگینی وجود دارد که به همین دلیل جزء پردرآمدترین مشاغل می‌باشند.

مهاجرت کاری از طریق ویزای کار به انگلستان

شرایط استخدام در مشاغل مورد نیاز انگلستان

همانطور که قبل‌تر اشاره کردیم برای دریافت ویزای کار در انگلستان نیاز به داشتن یک مهارت خاص در حیطه کاری مورد نیاز انگلستان است. هرچقدر به یادگیری این مشاغل بیشتر اهمیت بدهید، شانس خود را برای دریافت ویزای کار مناسب بیشتر می‌کنید. زمانی که درخواست شما برای دریافت جاب آفر مورد تایید کارفرما قرار بگیرد، یک قرار مصاحبه تنظیم می‌شود که پس از موفقیت در مصاحبه، از سمت کارفرما دعوت نامه دریافت می‌کنید. بعد از این مرحله می‌توانید برای دریافت ویزای کار درخواست بدهید.

متقاضیان می‌توانند بعد از اتمام ویزای کاری خود برای تمدید آن درخواست بدهند؛ و بعد از 5 سال اقامت موقت در انگلستان می‌توانند درخواست اقامت دائم بدهند.

سطح تحصیلات دانشگاهی آکادمیک مورد نیاز انگلستان

برای پیدا کردن کار در انگلستان نیازمند تحصیلات آکادمیک، دانشگاهی یا فنی حرفه ای با مدرک معتبر می‌باشید. یعنی به صورت کلی سطح تحصیلات و مدرک دانشگاهی با گرفتن شغل مناسب و پردرآمد ارتباط مستقیم دارد.

شما با مدرک دیپلم می‌توانید کار پیدا کنید اما به سختی اینکار انجام می‌شود و شما برای پذیرش در اکثر حوزه های شغلی نیاز به مدرک دانشگاهی دارید. بنابر توصیه کارشناسان ما در موسسه رامش، بهتر است ابتدا تحصیلات خود را تکمیل کنید تا مهاجرت آسان به انگلستان را تجربه کنید.

برای مهاجرت تحصیلی به انگلستان ما در کنار شما هستیم.

سطح زبان انگلیسی مورد نیاز کار در انگلستان

اگر قصد اشتغال در انگلستان، در هر حوزه ای را دارید، مسلط بودن به زبان انگلیسی بسیار پر اهمیت می‌باشد. متقاضیان برای دریافت جاب آفر و ویزای کار در انگلستان به نمره‌ی آیلتس ۶ به بالا نیاز دارند.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای انگلستان

 • حداقل نمره ی آیلتس 6 به بالا
 • داشتن تمکن مالی
 • ارائه گواهی سوء پیشینه
 • ارائه گواهی دعوتنامه کاری
 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارئه گواهی پزشکی در صورت نیاز
 • ارائه مدارک مربوط به حقوق و دستمزد

بهترین موسسه مهاجرت به انگلیس از طریق ویزای کار

موسسه حقوقی رامش به عنوان تخصصی‌ترین و بهترین موسسه مهاجرت به انگلیس به شمار می‌رود. موسسه ما با سابقه‌ای طولانی و درخشان، توانسته است ارزشمندترین خدمات مهاجرتی را در ایران و انگلیس به مشتریان خود ارائه دهد. رویکرد فوق‌العاده حرفه‌ای، تجربه و دانش بالای پرسنل، و پیگیری کارآمد از جمله ویژگی‌هایی است که موسسه رامش را از بقیه رقبا متمایز می‌کند.

تیم حقوقی و مهاجرتی رامش در بخش‌های مختلفی از مهاجرت فعالیت می‌کند؛ از جمله مشاوره جهت مهاجرت کسب و کار، اخذ ویزای کاری و اقامت. تیم متخصص مهاجرتی موسسه رامش با استفاده از دانش فنی و تجربه گسترده کارکنانش، در تمامی مراحل مهاجرت کاری و جزئیات ریز آن همراه شما است. بنابراین، شما می‌توانید اطمینان داشته باشید که مهاجرت خود را در دست‌های حرفه‌ای و مطمئن قرار داده‌اید. زیرا ما مسیر کاملاً قانونی، معتبر و با کمترین ریسک را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

با توجه به مجموعه‌ای از خدمات متنوع که موسسه حقوقی رامش ارائه می‌دهد، ارتباط صمیمی و کارآمد با مشتریان، بهره‌وری بالا و رضایت‌مندی آنان همیشه در اولویت در این موسسه قرار دارد. تیم حقوقی موسسه رامش موظف است تمامی نیازها و مشکلات مشتریان را با دقت و به بهترین شکل ممکن در نظر بگیرد و بهترین خدمات را براساس شرایط متقاضیان ارائه دهد. این تعهد به تلاش بی‌وقفه در تحقق اهداف مشتریان و تضمین رضایت در بهترین حالت ممکن باعث می‌شود تا متقاضیان، موسسه رامش را به عنوان انتخاب اول خود در زمینه مهاجرت و به‌خصوص مهاجرت از طریق ویزای کار به انگلستان، انتخاب کنند.

تیم مهاجرتی موسسه رامش در تعامل با مشتریان به ارزش‌های مالی و مهاجرتی آنان اهمیت می‌دهد. به علاوه، مراجعان موسسه حقوقی رامش از خدمات حرفه‌ای استفاده می‌کنند. ما با آگاهی کامل از قوانین مهاجرت با ویزای کار به انگلستان، حامی و همراه شما هستیم. با ما در تماس باشید.

سخن پایانی

در این مقاله که توسط تیم حقوقی رامش تهیه شده است سعی ما بر این بود تا شما را با مشاغل مورد نیاز در کشور انگلستان آشنا کنیم. در حالت کلی کشورهای رو به توسعه و پیشرفت در اکثر مشاغل، نیروی کار متخصص و ماهر پذیرش می‌کنند.

2 دیدگاه. پیغام بگذارید

 • سلام وقتتون بخیر
  من مدرک دانشگاهیم کاردانی it هست؛ شما می تونید به من یک راه ساده معرفی کنین برای مهاجرت یه لندن؟

  پاسخ
  • Rameshlaw Admin
   آبان 9, 1402 2:28 ب.ظ

   سلام ساینای عزیز , شما میتوانید برای مهاجرت آسان با انگلستان به صورت رایگان با مشاوران رامش از طریق شماره 447763514494+ تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up