ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان

ویزای کاری در اکثر کشور‌های رو به توسعه و قدرتمند جهان، جهت جذب نیروهای متخصص و توانمند در بحث‌های صنعتی وجود دارد. این ویزا برای بسیاری از افراد متخصص اهمیت دارد، چرا که این موضوع را فرصتی برای پیشرفت در زندگی می‌بینند. ویزای کار انگلستان فرصتی برای شما می‌شود تا بتوانید به این کشور سفر کرده و با اقامت و مهاجرت به انگلستان به زندگی ادامه بدهید.

ویزای کار ماهر انگلستان

ویزای Skilled Worker چه اهمیتی دارد؟

این ویزا زیر نظر دولت انگلستان صادر می‌شود و برای جذب کارگران و متخصصان کشورهای دیگر در نظر گرفته می‌شود. Skilled worker یا ویزای کارکنان دارای توانایی، باعث می‌شود طبق یک برنامه، داوطلبان را سنجش کنند. این سنجش باعث می‌شود تا یک شغل مناسب، برای فرد داوطلب در نظر گرفته شود.

درخواست ویزای کار انگلستان

هزینه درخواست ویزای کار انگلستان

شرایط فرد داوطلب، تعیین کننده حدودی قیمت است. حدود قیمت دریافت ویزا در حدود 610 پوند تا 1410 پوند (در سال 2023) است. تمامی موارد تعیین کننده هزینه در اینجا نوشته شده است.

 • اتباع اروپا تا 60 پوند هزینه کمتری را پرداخت می‌کنند.
 • اگر حرفه و توانایی شما در میان داوطلبین کمتر باشد، هزینه کمتری از شما دریافت می‌شود.
 • هزینه بهداشت مهاجرت نیز اخذ می‌شود.

چگونه از داوطلبان تعیین سطح کار را می‌گیرند؟

برای اخذ ویزای کار انگلستان باید در میان تمامی معیارها، امتیازات لازم کسب شود. تمامی این معیارها در اینجا گنجانده شده است.

1.گواهی CoS: نامه پیشنهادی یا گواهی اسپانسری از طریق یک حامی برای شما ارسال خواهد شد. بر این اساس، شما این گواهی را بدست خواهید آورد.

2.سطح مهارت و شغل: تیم استخدام شغل شما را در دسته‌بندی‌ها ارزیابی می‌کند و باید در بین یکی از زمینه‌های شغلی قرار بگیرد.

3.نقش زبان انگلیسی: برای قبولی در این مورد، باید حداقل نمره 4.5 به بالا را در آزمون آیلتس بدست آورید و با ارائه نمره و مکالمه خوب این توانایی را اثبات کنید.

نمره ایلتس برای ویزای کاز انگلستان

قبولی در موارد بالا، ویزای اسکیل ورک تا مدت زمان اعتبار 5 سال را به شما می‌دهد. اما هیچ جای نگرانی نیست، چرا که شما به راحتی می‌توانید این ویزا را بارها و بارها تمدید کنید. نکته قابل تامل این ویزا، در تسهیلِ گرفتن اقامت دائم انگلستان و مهاجرت آسان به انگلستان است.

در زمان ورود باید پشتیبانی مالی کافی را دارا باشید و بتوانید به راحتی انگلیسی را در چارچوب اصلی صحبت کنید.

در نظر داشته باشید که این ویزا جهت جذب نیروهای ماهر و چابک در نظر گرفته می‌شود تا پروژه‌ها و نیازهای تجاری انگلستان به سرعت برطرف شود.

تبدیل ویزای کاری به اقامت دائم در انگلستان

کسانی که ویزای کار انگلستان دریافت کردند، می‌توانند پس از مدتی، اقدام به اخذ اقامت دائم در انگلستان کنند. اما برای رسیدن به اقامت دائم انگلستان، باید چندین شرط رعایت شود.

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه ویزای کار انگلستان با اعتبار 5 سال به بالا
 • نمره مدرک زبان آیلتس باید بالای 6 باشد.
 • ارائه فرم تمکن مالی
 • عدم سوء پیشیینه
 • مدارک لازم

شما برای دریافت اقامت دائم انگلستان از طریق ویزای کاری، باید مدارک زیر را به اداره مهاجرت انگلستان تحویل دهید.

 • پاسپورت معتبر
 • فرم درخواست اقامت دائم
 • مدرک زبان آیلتس
 • مدرک تمکن مالی
 • مدارک عدم سوء پیشینه
مراحل درخواست اقامت دائم از طریق ویزای کاری انگلستان

مراحل درخواست اقامت دائم از طریق ویزای کاری انگلستان، به شرح زیر است. شما می‌توانید برای سهولت اقدامات خود، با موسسه رامش با شماره‌های 447763514494+ و 09912061609 در ارتباط باشید.

1.ثبت نام: ثبت نام برای این کار به صورت آنلاین انجام می‌شود و باید در اداره مهاجرت انگلستان ثبت نام کنید. شما باید به سایت مراجعه کنید و فرم درخواست اقامت دائم را دریافت کنید.

2.ارسال و بررسی مدارک: پس از دریافت فرم درخواست، شما باید مدارک خود را به اداره مهاجرت ارسال کنید، که می‌توان از طریق پست یا مراجعه حضوری اقدام به این کار کرد.

پس از ارسال، مدارک شما بازرسی خواهد شد و در صورت گرفتن تایید، شما مجوز اولیه را دریافت می‌کنید.

3.مصاحبه: مجوز شما، باعث می‌شود تا بتوانید مصاحبه را انجام دهید. شما باید با افسر اداره مهاجرت صحبت کنید و اطلاعات لازم را با توجه به سوال‌ها ارائه دهید.

در صورت کامل بودن مدارک و واجد شرایط بودن، شما می‌توانید اقامت انگلستان را دریافت کنید.

دریافت ویزای کار انگلستان دشوار است، یا آسان؟

دشواری دریافت هر ویزای کار، بسته به نوع هر یک، متفاوت است.

پس انتظار می‌رود در مسیر مهاجرت با توانایی کامل کاری و داشتن زبان خوب، در این عمل اقدام کنید.

ویزاهای بدون پیشنهاد کار

ویزاهایی وجود دارند که بدون پیشنهاد شغلی اعطا می‌شود که شامل موارد زیر است.

 • ویزای استعداد جهانی
 • ویزای فردی با پتانسیل بالا
 • ویزای تحصیلات تکمیلی

شرایط مهاجرت دو ساله

در این طرح، فرد مهاجر باید بین 18 تا 30 سال را داشته باشد. این طرح باعث می‌شود فرد در مسیر شغلی درست قرار بگیرد، چرا که زمان تست کارهای مختلف را داراست. اما در این بحث، شما باید تمکن مالی برای اقامت را داشته باشید.

ویزای نوآوری

ویزای کاری نوآوری یک فرصت سرمایه‌گذاری بلند مدت برای متقاضی را به وجود می‌آورد. این ویزا باعث می‌شود که تاجران زیادی مشتاق سرمایه‌گذاری در انگلستان بشوند. برای دریافت ویزای نوآوری، دانش ملاک نیست، بلکه شما باید چیزی در حدود 50.000 پوند را در این کشور سرمایه‌‌گذاری کنید. برای این که این سرمایه‌گذاری در مسیر درست قرار بگیرد، شما باید دارای ایده تجاری دراز مدت باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله ثبت شرکت در انگلستان را مطالعه کنید.

مدت زمان اعتبار ویزای نوآوری چقدر است؟

ویزای نوآوری به مدت 3 سال، به شخص داوطلب اقامت قانونی در انگلستان را می‌دهد. اما خب در صورت تمام شدن مهلت این ویزا، می‌توانید به راحتی برای دریافت شهروندی انگلستان اقدام کنید. دریافت این ویزا پیچید‌گی‌های خاص خود را دارد، پس شما می‌بایست اطلاعات کافی برای سرمایه‌گذاری موفق در رابطه با کسب ویزای کارآفرینی را داشته باشید.

موسسه رامش شما را به مسیر درست در دریافت ویزای سرمایه‌گذاری راهنمایی می‌کند تا بهترین نتیجه را کسب کنید.

پیش نیازهای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری

 • پاسپورت معتبر
 • مدرک زبان آیلتس با کسب بیش از 6 نمره
 • دریافت تاییدیه از endorsement body
 • ارائه تمکن مالی برای حمایت از خانواده
 • تایید میزان دارایی در انگلستان برای تایید اقامت

توجه داشته باشید که باید دارای پس‌اندار باشید، این پس‌انداز باید حداقل 1300 پوند باشد و چیزی در حدود یک ماه، در حساب انگلستان باقی بماند.

موسسه رامش در دریافت این ویزا، چه کمکی به شما می‌کند؟

گرفتن تاییدیه از سازمان مربوطه: موسسه رامش برای تایید ویزاهای موفق سرمایه‌گذاری، به شما راه درست را نشان می‌دهد. گرفتن تاییدیه اولین شرط ورود در مسیر سرمایه‌گذاری است.

طرح تجاری موفق و بلند مدت: همانطور که ذکر کردیم، شما برای سرمایه‌گذاری عالی، نیاز به داشتن یک استراتژی برای دریافت ویزای innovator هستید. این ویزا باید توسط سازمان مربوط Endorsement Body تایید ‌شود. موسسه رامش برای طرح و پیشنهاد یک پلن موفق به شما در موفقیت دریافت این پلن، بهترین راه را پیشنهاد می‌دهد.

تمدید ویزای نوآوری و دریافت اقامت دائم: پس از پایان مهلت سه ساله این ویزا، اگر شما واجد شرایط دریافت اقامت دائم باشید، شرکت مهاجرتی رامش بهترین راه را به شما در جهت اخذ ویزا پیشنهاد می‌کند.

هماهنگی با سفارت: پس از موفق شدن در دریافت تاییدیه، باید دولت انگلستان را مجاب کنید که طرح شما دارای چشم‌انداز موفق و بلند مدتی است. پس شما باید با وکیل مهاجرتی رامش مشورت کنید، چرا که بهترین ایده‌ها برای دریافت این ویزا را می‌داند.

 

کلام آخر

با تمامی این تفاسیر، شما باید به صورت هدفمند به این کشور مهاجرت کنید، چرا که در صورت انتخاب اشتباه به در بسته خواهید خورد.

برای دریافت ویزای کاری انگلستان شما باید توانایی انجام کار با کیفیت، توانایی مکالمه عالی و داشتن پشتوانه اولیه را داشته باشید. گروه تخصصی رامش شما را برای موفق شدن در این مسیر و مهاجرت آسان به انگلستان همراهی می‌کند.

4 دیدگاه. پیغام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up