مهاجرت به انگلستان از طریق استارت آپ

اخذ ویزای استارت آپ انگلیس

برای ورود به انگلستان ویزاهای قانونی زیادی وجود دارد، اما به طور کلی ویزای استارت آپ  انگلیس به معنی کارآفرینی می‌باشد. این ویزا توجه خاصی به مدرک تحصیلی یا بودجه کار ندارد. اهمیت و اولویت ویزای استارت آپ انگلیس در ایده است.

ویژگی‌های ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلستان به طور کلی به شاخصه‌های زیر نیاز دارد.

  • ایده تجاری جدید
  • به صورت بلند مدت و اثرگذار
  • مقیاس پذیر
  • تایید شده توسط ارگان معتبر

ویزای کارآفرینی انگلستان و دریافت اقامت

مشخصا اکثر افراد با دریافت ویزای استارت آپ انگلستان به دنبال دریافت اقامت دائم و شهروند شدن در انگلستان هستند. اما باید توجه داشته باشید که در صورت دریافت این ویزا، شما تنها 2 سال مهلت اقامت در انگلستان را دارا هستید. اما برای تحقق این خواسته، روش‌هایی نیز وجود دارد. شما می‌توانید پس از پایان مهلت 2 ساله ویزای استارت آپ، آن را به ویزای innovator یا ویزای مبتکر تغییر دهید. با دریافت ویزای مبتکر، شما 3 سال مهلت اقامت مجدد را از دولت انگلستان دریافت خواهید کرد. پس از اتمام مهلت ویزای مبتکر شما می‌توانید برای دریافت کارت شهروندی یا ILR انگلستان اقدام کنید.

ILR به چه منظور است؟

indefinite leave to remain که به منظور مرخصی نامحدود است، به معنی دریافت اقامت دائم انگلستان است.

ویزای استارت آپ انگلیس111

ویزای استارت آپ انگلیس محدودیتی را برای همراهی همسر و فرزند را نخواهد داشت. البته که فرزندان باید زیر 18 سال سن داشته باشند. اثبات تمکن مالی مهم است، سرپرست باید 1300 پوند را به همراه داشته باشد و برای همسر یا پارتنر، 285 پوند و به ازای هر فرزند، 200 پوند را اضافه کند.

چه کسانی در اخذ ویزای استارت آپ انگلستان موفق خواهند بود؟

به طور کلی ویزای استارت آپ انگلیس را می‌توان برای افراد تازه کار مناسب دانست، اما این افراد باید دارای ایده‌های خلاقانه باشند و با قدرت کار را آغاز کنند. اما شرط دریافت این ویزا در یک چیز است، این شرط بیان می‌کند که شرکت شما نباید قبلا در جایی دیگر تاسیس شده باشد و در انگلستان برای اولین بار باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد می‌توانید با وکیل مهاجرتی رامش  با شماره 447763514494 + در تماس باشید.

ویزای استارت آپ انگلیس

پیش نیازهای دریافت ویزای استارت آپ انگلیس

دریافت ویزای استارت آپ منوط به عناوین زیر است.

  • شرایط سنی
  • سن متقاضی باید بالای 18 سال باشد.
  • ایده متقاضی
  • بیزنس پیشنهادی شما در جای دیگری ثبت نشده باشد. ( یک استثنا وجود دارد که شما باید، کارآفرین سطح 1 باشید. در غیر این صورت شما مجاز به دریافت ویزای استارت آپ نخواهید بود.)
تایید ایده

ایده شما باید توسط یک ارگان معتبر در انگلستان تایید شود، در اینجا شما باید اثبات کنید که کار شما در جهت توسعه سرمایه گذاری فعالیت می‌کنید.

تایید نامه

دریافت تاییدیه باید حداکثر بالای 3 ماه قبل از تقاضای ویزای استارت آپ برای شما باشد.

مدرک زبان

مدرک زبان شما باید نمره بالای 5.5 را دارا باشد که سطح B2 تلقی می‌شود، این مدرک برای اثبات خواندن، نوشتن و مکالمه حیاتی محسوب می‌شود

ایده‌ها و محدودیت‌ها

برای درخواست شما هیچ محدودیتی وجود ندارد و مجبور به انجام کار دیگری نیستید و ایده خود را می‌توانید به راحتی پیاده‌سازی کنید.

تمکن مالی

اثبات تمکن مالی برای اخذ ویزای استارت آپ مهم شمرده می‌شود، که باید 1300 پوند را برای حمایت از خودتان داشته باشید. این طرح برای افرادی است که خارج از بریتانیا اقامت داشته‌اند یا کمتر از 12 ماه اقامت در انگلستان را دارند.

شاخص‌های تایید ویزای استارت آپ

تایید یک ایده تجاری موفق، نیاز به بحث و تصمیم‌گیری دارد، که برای اخذ ویزای استارت آپ انگلیس نیاز به رعایت موارد زیر را است.

نوآوری

طرح پیشنهادی در قدم اول باید رقابتی باشد و در قدم‌های بعدی باید با نیازهای جامعه امروز همسو باشد و رفع نیاز کند.

تداوم کار

برای تدوام و موفقیت طرح، شما باید دانش و تجربه ایجاد یک کار موفق را داشته باشید. به علاوه، شما باید توسعه طرح را نیز در دستور کار قرار بدهید.

مقیاس پذیری

طرح نوآورانه شما بایدبتواند موقعیت‌های شغلی ایجاد کند و قابلیت رشد در تجارت جهانی را داشته باشد، چرا که هدف بریتانیا توسعه تجارت جهانی است.

نظارت از بیزنس شما

در صورت دارا بودت ویزای استارت آپ، محدودیتی برای داشتن شغل دیگری را ندارید، در صورتی که شما کسب و کاری را در انگلستان آغاز کرده باشید. البته که بازرسان در بازه‌های زمانی 6 ماه و 12 ماه از کار و روند توسعه شما سرکشی خواهند داشت که چه پیشرفتی را داشته‌اید. اگر کسب و کار شما روند مثبت و قابل قبولی را نداشته باشد، ممکن است تائیدیه شما اخذ شود و باید روند دیگری را برای دریافت اقامت انگلستان داشته باشید.

هزینه دریافت تاییدیه استارت آپ انگلیس

اخذ ویزای استارت آپ رابطه مستقیمی با هزینه ندارد. اما برای تحقق یک ایده، نیاز به سرمایه لازم کاملا حیاتی است، از همین رو نهادها و ارگان‌ها، یک شرط تایید را بر مبنای بودجه مورد نیاز قرار داده‌اند.

مدت زمان دستیابی به ویزای استارت آپ

برای دریافت ویزای استارت آپ انگلیس، باید مدارک را ارائه دهید، تا هویت شما تایید شود. مدت زمان ارزیابی درخواست شما در بیرون از انگلستان، چیزی در حدود 3 هفته زمان می‌برد و اگر از داخل انگلستان اقدام به این عمل کنید، چیزی بین 8 تا 12 هفته زمان را برای تایید لازم دارید.

تایید ویزای خانواده، هزینه‌هایی جداگانه را در بر می‌گیردکه در جدول زیر شرح داده شده است. توجه داشته باشید که این هزینه‌ها برای هر فرد جداگانه محسوب می‌شود.

هزینه ویزای استارت آپ انگلیس
سخن آخر

به طور کلی راه‌های قانونی زیادی برای اخذ ویزای استارت آپ انگلستان وجود دارد، اما این روش برای افرادی که دارای سرمایه لازم برای کار  و مهاجرت کاری به انگلستان می‌باشند، بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد. تیم تخصصی مهاجرتی رامش، شما را در ایده‌های استارت آپی، به خوبی همراه خواهد کرد. رامش بهترین تجربه مهاجرت آسان انگلستان  از طریق اخذ ویزای کارآفرینی انگلیس را برای شما خواهد ساخت.

1 دیدگاه. پیغام بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up